1. 7pożyczki.pl
  2. Agnieszka Krawczyk

Agnieszka Krawczyk

Ekspert finansowy, redaktor

Twitteremail
Jestem absolwentką Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu. W portalu 7POŻYCZKI publikuje artykuły o tematyce kredytów i pożyczek udzielanych przez internet. W swoich treściach stawiam na kompleksowe omowienie zagadnień dotyczących pożyczek pozabankowych, tego jak funkcjonują i zrozumiałe wytłumaczenie na co zwrócić uwagę wybierając najlepszą ofertę pożyczki w internecie.

Ostatnie publikacje:


Pożyczka konsolidacyjnaPożyczka konsolidacyjna

Świat produktów finansowych jest niezwykle szeroki. My klienci mamy dziś możliwość wyboru tak różnorodnych produktów, iż nie..

Pożyczka na spłatę długuPożyczka na spłatę długu

Czasami, mimo nawet najlepszych chęci pożyczki nie da się spłacić w terminie. Może się tak stać na skutek wielu sytuacji, na przykład utraty pracy,..

Pożyczki bez konta bankowegoPożyczki bez konta bankowego

Firmy pożyczkowe przyzwyczaiły nas do specyficznych standardów odpowiednich dla ich pożyczek. W większości przypadków pożyczka..

Pożyczki na telefonPożyczki na telefon

Szybką pożyczkę można wziąć nie tylko przez internet, ale też przez telefon. Taka forma wnioskowania o pożyczkę jest bardzo wygodna. Pożyczki na..

Pożyczki na wakacjePożyczki na wakacje

Wakacyjny wyjazd to dla wielu z nas jedyna szansa na to, by prawdziwie odpocząć i naładować wewnętrzne akumulatory. Niestety wakacje zawsze wiążą..

Pożyczki w 15 minutPożyczki w 15 minut

Uzyskanie pożyczki w 15 minut nie jest dzisiaj żadnym problemem. Takie pożyczki mają w swoich ofertach wszystkie firmy udzielające pożyczek..

Pożyczka od rękiPożyczka od ręki

Rynek szybkich kredytów znacznie ewoluował w ciągu ostatnich lat, a w ofertach firm pożyczkowych pojawiły się coraz to nowe rozwiązania...

Pożyczka na 500 plusPożyczka na 500 plus

Świadczenie rodzinne 500 plus jest wypłacane na rzecz kilku milionów polskich dzieci. Zasiłek ten jest brany przez firmy pożyczkowe pod uwagę..Pokaż oferty »