1. 7pożyczki.pl
  2. Agnieszka Krawczyk

Agnieszka Krawczyk

Ekspert finansowy, redaktor

Twitteremail
Jestem absolwentką Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu. W portalu 7POŻYCZKI publikuje artykuły o tematyce kredytów i pożyczek udzielanych przez internet. W swoich treściach stawiam na kompleksowe omowienie zagadnień dotyczących pożyczek pozabankowych, tego jak funkcjonują i zrozumiałe wytłumaczenie na co zwrócić uwagę wybierając najlepszą ofertę pożyczki w internecie.

Ostatnie publikacje:


Pożyczki bez konta bankowegoPożyczki bez konta bankowego

Firmy pożyczkowe przyzwyczaiły nas do specyficznych standardów odpowiednich dla ich pożyczek. W większości przypadków pożyczka..

Pożyczka na 500 plusPożyczka na 500 plus

Świadczenie rodzinne 500 plus jest wypłacane na rzecz kilku milionów polskich dzieci. Zasiłek ten jest brany przez firmy pożyczkowe pod uwagę..

Pożyczka dla każdegoPożyczka dla każdego

Produkty finansowe cieszą się bardzo dużą popularnością na rynku. Ludzie pożyczają pieniądze na różnorodne cele i wciąż..

Nowe firmy pożyczkoweNowe firmy pożyczkowe

Każda firma, która pojawia się na rynku ma bardzo trudne przed sobą zadanie. Musi ona zachęcić klientów do skorzystania..

Pożyczka pod zastaw samochoduPożyczka pod zastaw samochodu

Każdy z nas stara się gospodarować pieniędzmi najlepiej jak potrafi, ale zawsze może przydarzyć się sytuacja, w której nawet najbardziej..

Pożyczka bez zdolności kredytowejPożyczka bez zdolności kredytowej

Są rozwiązania, które pozwalają na uzyskanie pożyczki, nawet gdy klient nie ma zdolności kredytowej lub jest zadłużony i jest prowadzona..

Pożyczki z komornikiemPożyczki z komornikiem

Wiele osób znajduje się w trudnej sytuacji materialnej, która wiąże się z "nasłaniem" komornika. Są też i tacy, którzy w..

Pożyczki w domu klientaPożyczki w domu klienta

Szybkie tempo, jakie narzuca nam współczesna cywilizacja sprawia, że nie lubimy na nic czekać. Stajemy się coraz wygodniejsi, licząc na to,..Pokaż oferty »