1. 7pożyczki.pl
  2. Pytania i odpowiedzi

Pytania i odpowiedzi

Sprawdź najpopularniejsze pytania i odpowiedzi pojawiające się podczas szukania pożyczki przez internet. Jeżeli nie ma tu odpowiedzi na Twoje pytanie poszukaj go na stronie pożyczkodawcy lub napisz do nas e-mail. Postaramy się znaleźć odpowiedź na każde pytanie.

Co oferuje portal 7POŻYCZKI.PL

Portal 7POŻYCZKI.PL zbiera najlepsze oferty pozabankowe na rynku i przedstawia w formie rankingu pożyczek przez internet. Tutaj może poznać podstawowe parametry pożyczek takie jak maksymalna kwota i termin na spłatę, po to aby wybór był szybszy i prostszy. Portal nie udziela pożyczek, nie zbiera ani nie gromadzi żadnych danych osobowych. Po kliknięciu w przycisk weź pożyczkę zostaniesz przekierowany do serwisu www pożyczkodawcy gdzie należy dokładnie zapoznać się z jego aktualną ofertą przed podjęciem decyzji. Jeżeli już wysłałeś wniosek to wszelki kontakt w jego sprawie należy kierować do pożyczkodawcy, którego dane kontaktowe znajdziesz na jego stronie www.

Ile kosztuje pożyczka?

Całkowity koszt pożyczki znajduje się na stronie pożyczkodawcy i wyświetla się po wybraniu oczekiwanej kwoty i czasu spłaty pożyczki. Poza tym możesz zapoznać sie z reprezentatywnym przykładem, który określa szacunkowe koszty przykładowej pożyczki oraz przestawia jej oprocentowanie RRSO.

Czy można otrzymać pieniądze w sobotę lub niedzielę?

Część firm pożyczkowych pracuje również w weekend, dzięki temu pożyczkę możesz otrzymać na konto także w sobotę lub niedzielę. Aby poznać, które firmy mają taką ofertę sprawdź zestawienie pożyczki udzielane w sobotę i niedzielę.

Co jeśli nie spłacę pożyczki w terminie?

Brak spłaty pożyczonych pieniędzy powoduje naliczenie opłat karnych przez firmę pożyczkową. Opłaty są ustalane w każdej firmie indywidualnie ale zawsze są wysokie dlatego tak bardzo ważne jest pilnowanie czasu na spłatę pożyczki lub skorzystanie z opcji refinansowania jeszcze przed naliczeniem kar.

Kto gromadzi i przetwarza moje dane osobowe?

Portal 7POŻYCZKI.PL nie zbiera ani nie gromadzi danych osobowych. Jeżeli wybierzesz ofertę na naszej stronie to zostaniesz przekierowany bezpośrednio do strony www firmy pożyczkowej gdzie Twoje dane mogą być zapisane zgodnie z podanymi tam przypisami. Jeżeli stwierdzisz, że Twoje dane są niewłaściwie przetwarzane skontaktuj się z konkretną firmą na stronie, której wypełniłeś formularz danych osobowych.

Kto może otrzymać pożyczkę przez internet?

Do otrzymania pożyczki online niezbędne będą ukończone 18 lat, dowód osobisty oraz obywatelstwo polskie. Niektóre firmy wymagają wyższego wieku, dowolnego dochodu lub braku zadłużeń. Szczegóły poznasz w ofercie danej firmy pożyczkowej.

Znajdź chwilówkę przez internet

Kwota pożyczki

50 zł
5.000 zł
2.000 zł
+

Czas na spłatę

1 dzień
90 dni
30 dni
+
2.000 zł

Kwota

30 dni

Czas


Ofert: 0
Pokaż oferty
pierwsza za darmowięcej parametrów »
  • na raty
  • bez BIK
  • w weekend
Pokaż oferty »